Enkodery
 szukaj   start   misja   produkty   pliki   kontakt

Grupy produktów

Enkodery obrotowe
Akcesoria dla enkoderów
Zadajniki
Enkodery z kołem pomiarowym
Głowice magnetyczne
Sprzęgła
Liczniki/Wskaźniki WObit


  - Wiadomości teoretyczne


Enkodery z kołem pomiarowym

Optoelektroniczny przetwornik obrotowo-impulsowy z kółkiem pomiarowym przeznaczony jest do pomiaru długości materiału w linii technologicznej.We współpracy z licznikiem rewersyjnym np. MD150 umożliwia cięcie na długość papieru, szkła, tektury, drewna, profili plastikowych, metalowych, folii z tworzyw sztucznych, a także pomiar prędkości przesuwu materiału i jego dziennego zużycia.


MWK

Przetwornik obrotowo-impulsowy MOK dostępny jest wraz z kołem do pomiaru długości o obwodzie 200mm i ramieniem mocującym. Przetworniki z kołem i ramieniem zapewniają prosty montaż na linii produkcyjnej i wysoką dokładność pomiarów.


Download
Karta katalogowa enkodera MWK40
Karta katalogowa enkodera MWK50

ENC

Optoelektroniczny przetwornik obrotowo-impulsowy ENC jest przemysłowym przetwornikiem inkrementalnym w korzystnej cenie, w obudowie metalowej, przeznaczonym do pomiaru przesuwu czy długości. Posiada dwa kółka metalowe pokryte gumą, które zapewnia pewny przesuw bez poślizgu.


Download
Karta katalogowa enkodera ENC

HWC

Optoelektroniczny przetwornik obrotowo-impulsowy HWC jest przemysłowym przetwornikiem inkrementalnym w korzystnej cenie, w obudowie metalowej, przeznaczonym do pomiaru przesuwu czy długości. Posiada kółko pokryte gumą, które zapewniają pewny przesuw bez poślizgu.


Download
Karta katalogowa enkodera HWC

enkodery inkrementalne
start   misja   produkty   pliki   kontakt