Enkodery
 szukaj   start   misja   produkty   pliki   kontakt

Grupy produktów

Enkodery obrotowe
Akcesoria dla enkoderów
Zadajniki
Enkodery z kołem pomiarowym
Głowice magnetyczne
Sprzęgła
Liczniki/Wskaźniki WObit


  - Wiadomości teoretyczne


Zadajniki

Zadajnik obrotowo-impulsowy z panelem lub do zabudowy przeznaczony jest do dokładnego zadawania pozycji na maszynie do układu sterowania. Jak w przetwornikach impulsowych generują dwa przesunięte w fazie o 90° elektrycznych sygnały umożliwiające rozróżnianie kierunku. W zależności od definicji jeden impuls oznaczać może 0.001, 0.01 lub 0.1 milimetra.


Zadajnik ENH

Zadajnik obrotowo-impulsowy ENH do montażu w panelu przeznaczony jest do dokładnego zadawania pozycji na maszynie do układu sterowania. Pokrętło do zadawania wartości posiada grzechotkę pozwalającą na rozróżnianie generowanych impulsów.
  • Dostępne rozdzielczości 100 lub 25 działek
[ zobacz więcej ]

HPG-N2

Zadajnik obrotowo-impulsowy HPG-N do montażu w panelu przeznaczony jest do dokładnego zadawania pozycji na maszynie do układu sterowania. Pokrętło do zadawania wartości posiada grzechotkę pozwalającą na rozróżnianie generowanych impulsów.
[ zobacz więcej ]

HPG-A

HPG-A zadajnik obrotowo-impulsowy przeznaczony jest do dokładnego zadawania pozycji na maszynie do układu sterowania. Jak w przetwornikach impulsowych generują dwa przesunięte w fazie o 90st. elektrycznych sygnały umożliwiające rozróżnianie kierunku (25 lub 100 impulsów na obrót). W zależności od

[ zobacz więcej ]

enkodery inkrementalne
start   misja   produkty   pliki   kontakt